| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce se pricep in sisteme audio...as vrea sa imi pun pe masina un sistem audio in jur de vreo 2500 de lei. as vrea sa imi lasati aici un sistem complet cu amplificatoar, boxe tot. vreau sa imi dardaie dintii in gura cand bag o melodie trap laughing.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-mi lasi banii, iti las aici sistemul...

| blAster85 a răspuns:

Man uita-te pe net dupa un amplificator monocanal sa aiba vreo 400W RMS, si subwoofer cauta cu incinta de tip bandpassystem cu 1sau doua woofere, de preferinta cu bobina dubla sa fie de wreo 4-500w RMS.acum depinde cine si cum le monteaza.amplificator poti pune Sony,jbl,kipus, magnat, infinity, etc etc, woofer la fel.n marci.