| WhMan a întrebat:

Pentru cine stie..si este "nou" in trafic. As vrea sa imi spuneti si mie care este cel mai apropiat program pentru examenul pentru permis la sala. in afara de cel de pe drpciv sau daca nu exista altul daca imi puteti spune daca intrebarile sunt mai grele mai usoare sau chiar la fel. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Acesta este cel mai bun http://e-drpciv.ro/ pe langa ca sunt chestionarele ca la politie iti da si raspunsul corect daca ai gresit...Sa nu faci chestionarele de la Tony fiind ca sunt intrebari gresite! Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista tony auto dar nu difera cu mult fata de drpciv
In plus cei de la politie dau aceleasi chestionare ca drpciv si este mai bine daca faci de acolo ca inveti ras[unsurile
Tony auto ofera in plus raspunsul corect la intrebare cand ai picat chestionarul