| abigail28 a întrebat:

Cum e la examenul teoretic pentru permis? Adică ce fel de intrebari sunt? Sunt grele? Sunt aceleasi ca si de pe site.ul oficial drpciv? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Sunt exact aceleasi de pe drpciv, eu am terminat examenul in mai putin de 3 minute, fiindca invatasem intrebarile si raspunsurile de pe site si mi-a fost foarte usor.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cat de bine ai studiat legislatia rutiera. Daca o stii nu sunt asa grele, daca nu o stii sunt foarte grele.
Intrebarile sunt aceleasi ca pe drpciv.ro, acesta este site-ul oficial al Directiei de permise.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista intrebari usoare sau grele si da sunt la fel ca cele de pe site