| Radu_Marius_1993_SaGk a întrebat:

Pentru inceput va multumesc anticipat pentru raspunsuri si pentru timpul acordat
De cateva luni am achizitionat o nouo masina, faza naspa este ca masina are un casetofon foarte aiurit sad Am facut un cd cu CDBurnerXP TRAKURI (CD AUDIO) pentru ca doar atata poate face el LA 1x, SI MERGE LA PERFECTIE
DAR EL CITESTE SI MP3 DAR NERO/6/10/12,Xilisoft,Ashampoo Burning Studio 12, Roxio Creator 2012 Pro, plus alte programe ma lasa sa scriu mp3 MINIM LA 4X SI LA 4x CASETOFONUL MEU CITESTE AIUREA PT AM INCERCAT SI CU CDBurnerXP LA 4x si se misca foarte greu si da erore iar cu programe de mai sus am stricat pe putin 20 de cd-uri sad DECI... Asi avea nevoie de un program/metoda care poate face cd mp3 la 1x

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Mie mi se pare că problema este DVD-ul tău, nu de la casetofon.
Eu le scriu numai la 42X și merg impecabil.

| michael5813 a răspuns:

Inscriptioneaza cd-urile cu windows media player omule! ai optiunea creare cd audio! acel format va fi citit de playerul din masina la sigur daca acesta nu e defect asa ca nu mai incerca cu programe care nu-si au rostul...

| JulyStorm a răspuns:

De ce nu iti iei tu alt casetofon? Am un prieten care si-a luat unul nou, cu 80 lei. Nu e cu cd, ci cu stick sau card. Bagi card-ul si nu mai ai nici o problema...