| anonim_4396 a întrebat:

Persoana cu handicap care anmatriculeaza o masina este scutita de taxa

Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Nu stiu cred ca da

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Persoana cu handicap cand a-si anmatriculeaza autoturismul pentru prima data este scutita de taxa de anmatriculare conditia fiind ca actele masinii sa fie pe numele acelei persoane cu handicap.

| nadia a răspuns:

O persoana cu handicap este scutita de taxa pentru prima masina inmatriculata....intra pe google iar apoi pe AutoExpert si gasesti raspunsul