| cippy0609 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva cum trebuie facut sa golesti o toba de scuter? uitati o poza cum arata toba
http://img62.imageshack.us/img62/5898/dsc02777uy.jpg

va rog frumos! multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Bagi un furtun cu apă, o speli de o ia dracu, o montezi și dai o tură ca să se usuce, altfel ruginește.

| kraiova00 a răspuns:

Sau mai bine pui benzina in ea dar mai multa un pic ca sa ajunga peste tot si ii dai foc si arde cu tot cu uleiul din ea sau ce are

| Kosy123 a răspuns:

Trebuie dusa la un specialist

| a1doru a răspuns (pentru Kosy123):

Corect!

| lVlad a răspuns (pentru Kosy123):

Da...Rahat...o iei si sufli in ea pana se golestewinking asa am facut si eu

| geo9696 a răspuns:

Pui flexu pe ia o dai pe jumate si dupa o sudezi la loclaughing