| TheLeGeNd a întrebat:

Pe un forum ( nu dau nume ) la toate SMYLE-urile ( emoticoanele ) apare in loc de emoticonul respectiv o imagine ca un patrat :) uitati poza ( link : http://img62.imageshack.us/img62/9778/bugforum.png ) nu stiu de ce... ma puteti ajuta? DAU FUNDA :D

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Site-ul nu poate încarcă emoticoanele din păcate. Nici pozele, ori iti lipseste tie un program, ori e de la tipu de a postat...

| TheLeGeNd explică:

Ma gandeam ca daca imi lipseste vre un program / plugin sa imi spuneti care big grin