| ROXANA_5279 a întrebat:

Pot pune instalatie GPL la o noua skoda fabia combi ambition 1. 2tsi 90cp?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Trebuie sa iei in considerare si faptul ca ai o masina mica si rezervorul gol are undeva la 50 de kg, in rest e ok, poti pune.

| Sofer a răspuns:

Gpl poti pune cam pe orice masina daca nu ma insel insa renteaza doar daca faci peste 15000 km/an.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se poate pune, costa cam 4500 ron doar ca sunt putine atelierele unde se poate face.
Eu am fost la Eugen si Fiul, tot cu un tsi si sunt foarte incantat de rezultat.
https://www.facebook.com/GPL-Eugen-si-Fiul-1115248975271333/

| ROXANA_5279 explică:

Sau e mai convenabil logan0.9

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru ROXANA_5279):

Motor mic =pocnitoare.
Te rogi de ea la turatii mici.