| fllu07 a întrebat:

Pot sa pun bordul de la un wv passat pe un model wv golf 4?
daca da, este legal? cum si unde se poate face?
recent am vazut si mi-a venit si mie ideea. big grin

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Legal, nu este nici o problemă, poți umbla cu ea și fără bord, dar fizic, nu știu dacă se potrivesc.
Cred că Passat-ul din '96-2000 are cam aceleași dimensiuni, dar de la modele mai noi, nu cred, că sunt mai late

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt doua masini de clase diferite, nu o sa se potrivesca in veci si pururi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti, daca stai sa il scurtezi. Apoi trebuie tapitat, sau vopsit.
Passat e mai lat decat Golf 4, deci bordul e mai lung decat latimea caroseriei, pe interior.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

N-ai cum, nu ai suficient spatiu.