| Somai a întrebat:

Poti deschide geamul unei masini care se scufunda?(peste 10 metrii in mare); Cu argumente solide.

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdfg a răspuns:

Eu zic ca nu. presiunea este destul de mare, totusi sunt 10 m smug ..si in plus nu ai o forta puternica pentru a putea deschide usa aia :d

2 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Automat,nici o sansa, pentru ca apa intrand peste tot in masina, va ajunge probabil si in sistemul electric al masinii, deci imposibil... daca e Dacia noastra probabil vei reusi cu ceva chin, presiunea este destul de mare la peste 10 m..., iar usa va fi imposibil de deschis la o adancime de peste 15 m happy.

| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Geamul probabil ca il poti deschide, dar usa cu siguranta nu.
www.siteauto.ro