| iurascurobert a întrebat:

Poti sa dai de permis daca ai o scoala profesionala?

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Da este posibil, poti sa dai, nu ti se cere o anumita pregatire! funda daca te-am ajutat, mersi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai si 4 clase poti sa dai, oricum nu te intreaba nimeni nimic

| iurascurobert explică (pentru suntserios):

Mersi pentru informatie

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Pe mine m-a intrebat ce studii am, am ramas tampit de ce vroiau sa stie ca au pus datele intr-un fisier de-al lor.

| suntserios a răspuns (pentru mgtow):

Eee da te au intrebat doar, da nu ti au cerut dovada scrisa nu?

| mgtow a răspuns (pentru suntserios):

Da dar au scris ei acolo, romanii astia sant dusi cu capu vor atatea studii pentru un salariu mizer nici nu ar trebui sa aiba atatea pretentii sa fim realisti.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si daca n-ai scoala, si stii sa citesti intrebarile si sa le intelegi e tot ce trebuie