| led22 a întrebat:

Unde pot sa ma angajez doar cu scoala profesionala si permis de conducere cat B?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti angaja la un loc de munca pentru care ai calificarea obtinuta in scoala profesionala.

| led22 explică (pentru Ioandelasal):

Am studiat la mecanica si incapabilii aia nu m-au invatat nimic, ma trimiteau doar la magazin sa le iau sandvisuri, gogosi, suc si batoane de ciocolata si batoane cu crenvursti si tigari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Curier.

| led22 explică (pentru suntserios):

Acolo se lucreaza de dimineata si eu am seralul de la 16:00 si nu termin pana atunci ca au multe colete curierii de livrat

| ioana748 a răspuns:

Te poti angaja sofer, de exemplu.
Depinde si de unde esti si ce joburi sunt disponibile in apropiere de tine.
Lucrător comercial, lucrator in depozit, lucrator in fabrica., la o firma de paza, etc.

Răspuns utilizator avertizat