| CinevaDeAproape a întrebat:

Prin oras am vazut o masina care mia placut...sigla era un cap de taur incadrat intr-un cerc....cum se numeste firma?

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Lamborghini se numeste dar nu este chiar cerc, oricum alta marca cu taur nu cred ca exista!

regis
| regis a răspuns:

Lamborghini are un taur intreg, care nu e incadrat intr-un cerc, taurul de la Mustang este de fapt un... mustang, iar cel de la Jaguar este un cap de jaguar. Ca si Meganos, eu as paria pe capul de berbec de la Dodge, doar ca nici aici nu regasim cercul.
Cel mai bine se incadreaza descrierii mai putin cunoscutul BV (Bucovina Vehicle), care nu stiu insa sa fi depasit stadiul de proiect.

| heddy10 a răspuns:

O fi vreun concept de la RedBull laughing Glumesc. Posibil sa fi vazut un Lamborghini, dar acela nu are doar cap, ci tot corpul untr-o sigla galbena.

| Meganos a răspuns:

Dodge

| PS3 a răspuns:

Cap de taur incadrat in cerc - > imposibil Lamborghini
Mustang - > in niciun caz, Mustangu' are cal

| theeminemshow a răspuns:

Firma se numeste Jaguar si nu este cap de taur ci un cap de jaguar.http://www.google.ro/......tp?/imgres Asta nu?

| GhermanRazvan a răspuns:

Daca era masina de teren posibil sa fi fost Dodge Ram 1500. O vezi de la o posta la cat ii laughing

| alexgavrila a răspuns:

Ford Mustang