| Mircea_Cinca_1995 a întrebat:

Pvm dar lasa bonusurile clasice.Ca sa nu ma mai incurc in cuvinte cum a fost fostul server pvm modificat cu iteme +9 la magazin.Carti,ss drop la metine.Bonusurile ar fi bine sa pice din niste cuti ca pe metin2Ravia(nu fac reclama)Iteme level 30 drop la toti bosi din map2.Bani la caini sa pice cam 100 yang.Maxim sa primimim 10k pe grupa la monstri mari.La metine sa pice 3 carti.Sa aiba si misiuni noi.Repetabile de exemplu pentru piatra insangerata.Sistemul de costume dar sa pice la bossi mari de exemplu reapper,vrajitoare,capitan, dragon.

3 răspunsuri:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci

| laurentzu a răspuns:

Metin2 GodLess PVM-PVP

| StYxY a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu mai exact? Sa iti faci server de metin2 PVM hard OldSchool? Pai ia-ti Instant server by root, implementezi tot, modifici putin shopurile, iar restul e din FileZilla. Dar fara un host bun nu poti face nimic. Si data viitoare fii putin mai explicit!