| TheHunter38 a întrebat:

Roata din spate de la bicicleta, scapa aerul, probablil are mici gauri, dar nu are pana.Cam intr-o ora ajunge la 25%, dupa aia scade muult mai incet.
Am auzit ca daca pui un pic de lapte, se astupa gaurile mici., dar cam ce cantitate sa pun.
As schimba de nu camera, ca nu costa mult, dar nu ma prea pricep, si n-am nici cheile necesare,

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mai bine bagi smantana rolling on the floor
ps.ia schimba tu ventilul si pe urma sa te gandesti sa schimbi camera

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Poti pune pudra de talc. Astupa porii prin care iese aerul happy

| subfocus a răspuns:

6 lei e o camera. de ce sa te complici? ai nevoie de un patent si doua linguri