| xDxDxDxDxD a întrebat:

decii roata din spate de la bicicleta se tot dezumfla.am crezut ca are pana dar cand am scos camera am umflat-o si am pus-o in apa sa vad pe unde iese aerul dar nimic.am facut o tura cu ea iar s-a dezumflat.ce poate avea? cum as putea rezolva asta? Funda cu cea mai mare placere:*!

Răspuns Câştigător
| Lionsteve98 a răspuns:

Daca este de la valva nu poate fi peticita si trebuie sa cumperi una noua(cand te duci sa cumperi sa iei si camera sparta ca sa vada masura).

2 răspunsuri:
| Lionsteve98 a răspuns:

Pei ia camera si pune-o in apa, vezi pe unde ies bule si apoi pune un petice daca stii cum. Apoi unflo inapoi ca doar nu vin pitici magici sa iti desunfle camera.(uita-te atent la valva)

| xDxDxDxDxD explică (pentru Lionsteve98):

Exact asta am facutwinkingsi nimic.nu iese aer pe nicaieri.totusi m-am gandit ca poate e de la uff nu stiu cum se cheama pe acolo pe unde umflii. daca e asa ce solutie ar fi?

| Lionsteve98 a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Daca este de la valva nu poate fi peticita si trebuie sa cumperi una noua(cand te duci sa cumperi sa iei si camera sparta ca sa vada masura).