| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi cumpăr un Audi a4 b5 1997, 250. 000km reali băgată pe tester din cate zice Moșu motor de 1.8 T 125cp, masina vine si cu un set de roti de iarna la prețul de 4500 de lei

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca vrei o masina de duminica si calatorii lungi, da. E o alegere buna, iar pretul e bun. Vezi sa fie cu reviziile ok, ca sunt scumpe la A4.
Daca vrei masina pentru uz zilnic, in regim mixt sau urban, sa stii ca mananca mult, si nu prea iti convine sa o plimbi peste guri de canal si borduri, ca plangi cand ai de schimbat bratele.

| Iosua2001 a răspuns:

E bun prețu