| Respekt a întrebat:

Saalutttttt baieti si fete, vreau sa-mi spuneti, va rog frumos, de unde pot sa gasesc o harta cu EUROPA FULL, toate tarile Europei pentru GPS SERIOUX UPQ475T2. Si mai important cum instalez harta in gps, am adator de card, am microSD, cablu USB, tot ce imi trebuie, dar nu stiu cum sa fac. Am nevoie de ajutor. Si surpriza, dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Frate eu am instalat pe gps meu o harta de pe net si nu a stiut nici sa ma scoata din pitesti si mia mai si virusat gpsul.Nu lua harti de pe net du-te la un service gsm. Sper ca iti va fi de folos sfatul meu.

| Respekt explică (pentru ChrissD):

Mersi de ajutor, dar nu ma ajuta.