| riti87 a întrebat:

Sal.cat costa inmatricularea la un golf 4 de 1.4 cu geamuri electrice si ac.am inteles ca costa mai mult fata de unu fara electrice si ac/mersi

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai aici http://www.auto.ro/calculator-taxa-auto/ un calculator de taxa auto, completezi toate datele conform talonului masinii si iti da pretul exact!

| a1doru a răspuns:

Asa e.costa mai scump daca are geamuri electrice, si mult mai mult daca are si jenti de aluminiu.rolling on the floorrolling on the floor

| FPI a răspuns:

Bun Golf IV motor 1.4 din ce an pentru ca au si motoare euro 3 si euro 4 ce ii dupa iunie 2001 pana in 2005 sunt motoare euro 4

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai inteles prost tare de tot. taxa de inamtriculare se calculeaza pe baza motorului, a vechimii si a normei de poluare in niciun caz dupa cati brauti mirositori ai la oglinda.