| ok47 a întrebat:

Pot pune geamuri electrice pe un golf 4? Daca da, cat m-ar costa? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Florian20405 a răspuns:

Salut! Din cate am inteles ai varianta "cheala" de la Volkswagen.Depinde acum cate geamuri vrei sa-ti pui, daca vrei doar pe fata, daca vrei si spaptele, si vorba lui Cosmin, conteaza mult de la service la service.Mai conteaza si un aspect, daca vrei sa le pui ca cele originale, adica pe cotiera sofer stanga, aceea cotiera mai creeaza cateva modificari si investitii, ce-i drept nu foarte mari.Am vazut si aftermarket, in jur de 330 de ron le-a rezolvat cineva, doar pe fata.
Bafta!

| ok47 explică (pentru Florian20405):

Multumesc mult! Dar inca ceva.m-am interesat si am inteles ca trebuie sa schimbata si tapiteria nu? Asta inseamna un cost in plus..masina inca nu am luat-o sunt in vautari..astazi ma duc sa vad una care e full..sa speram cae oklaughing mersi mult inca o data

| Florian20405 a răspuns (pentru ok47):

O recomandare, nu-ti luat 1.4 16v.Ia-ti 1.6 SR sau 1.6 16v.Eu detin un astfel de motor de la VW 1.6 16v si sunt super multumit de el, putere buna, consum bun, fiabilitate foarte buna.

4 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Iti pot da un pret orientativ de 200E. Pretul variaza de la service la service.

| ok47 explică:

Multumesc pentru recomandare Florin. Azi am achizitionat un golf 4 motor 1.6 16 valve cu dotari full. As mai vrea sa te intreb ceva..masina are casetofonul original dar eu as vrea sa pun ecran cu navigatie.ce imi recomanzi? Sa iau ceva care se incorporeaza sau ceva "iese" din casetofon..nu stiu daca m-am exprimat corect..si care ar fi varianta mai ieftina si la ce preturi sunt? Multumesc mult.