| anonim_4396 a întrebat:

.Am si eu o intrebare legata de VW Golf 2.Se poate ca un Golf 2 sa aiba geamuri electrice si clima?

6 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu stiu daca mai merge un Golf2. Este o masina foarte foarte veche.

| katalyn20 a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Iti spun eu ca mai merg.Nu sunt masini chiar asa de proaste

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru katalyn20):

Proaste nu, asta-i clar. Doar ca sunt vechi si depasite.

| katalyn20 a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Sunt depasite pentru ca nu poti sa compari o masina din anul 1988 cu una din anul 2014 dar pentru cine iubeste clasicul inca sunt bune

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru katalyn20):

Poate modelele tinute in garaj, intretinute si cu putini km. In general o masina care are juma de milion de km in bord si care are la activ 26 de ierni e cam pe moarte.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Da daca este modificat