| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU, am un astra g si imi apare martorul aprins in bord si nu stiu cum sa o rezolv plzz help

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adrian9811 explică:

Problema e ca imi palpaie in mers si masina nu mai trage, inainte pleca mai repede de pe loc

| adrian9811 explică:

E vorba de check engine si am si coduri de eroare 0300 03001, am fost cu ea la service, a schimbat bobina de indictie si tot apare si mi-a sters eroarea dar a aparut din nou

| Takocska a răspuns:

Te duci la servis sa baga la calculator ca poate fi numa un chip ars sau poate sa fie mai grav

Răspuns utilizator avertizat
| alexxis0712 a răspuns:

Du-te la un service si ti-l scoate prin calculator. il anuleaza

Răspuns utilizator avertizat