| DaniTDCI a întrebat:

Sal TPU din cele 2 gauri unde se prinde toba pe cilindru, o gaura are filetul distrus cu totul, am incercat sa ii fac mai mare, de oarece era de 10, e de vreo 12 pe jumate si de la jumatate in sus putin mai mic, ce as putea face, sa incerc cu un tarod de aceeasi marime sau cu o marime mai mare, sau sa ii pun un surub gros, (daca fortez putin surubul isi face filet singur?, nu stiu ce sa fac, va rog sa nu veniti cu raspunsuri gen "du-te la un mecanic sau la un strungar" de oarece e o problema banala, ce se poate rezolva si acasa cu putin ajutor happy Funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga fortat un surub mai mare. Se va largi singura cat trebuie.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumesc si eu pentru aprecieri!