| anonim_4396 a întrebat:

imi spuneti si mie cat costa scoala de soferi pentru categoria c+e? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Mey copilasi daca eu vad scoala de soferi categoria C cu 600 de lei maine ma apuc dau foc la permis si fac iar scoala.
Depinde de la scoala la scoala dar in general se practica taxa de scolarizare de 2200 lei care se platesc in rate prima rata de 800 de lei, apoi alte 4 rate a cate 400 de lei fiecare sau daca ai bani le poti platii mai repede sau banii integral chiar.
Pentru categoria C+E taxa de scolarizare este de 650 de lei.

Uite aici un link doveditor dar daca dai search pe google ai sa gasesti si alte scoli dar pretul este tot pe acolo fiindca nimeni nu este prost sa ceara mai mult decat concurenta sau mai putin sa piarda bani. http://www.autogeneral.ro/catC.htm

2 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna
costa 700 lei categoria c+e

| bianca9422 a răspuns:

Scoala pentru categoriile C (camion) si C+E (camion cu remorca) costa 750 lei, pentru C+E este 350 lei