| xt9000 a întrebat:

Sall all.imi puteti da un site bun de unde pot sa iau un scuter nou, care sa coste mai mult de 2500 lei si de preferabil in rate.

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Un scuter nou la 2500 Lei, este mai prost decat un piaggio/yamaha/gilerra de 5 ani care are 30-40 000 Km, la cele chinezesti iti poate pica motorul dupa 3000Km.

1 răspuns:
| OnixxXdd a răspuns:

Uite aici... http://bemiromania.shopmania.biz/catalog/moto-161908 nu stiu sigur daca au si scutere dar au si moto de 125cc care sunt mai bune decat scuterele. :D