| AnonymuSest a întrebat:

Sall as vrea sa-mi cumpar si eu un ATV in jur de 1000-1200 euro nou, de 200cc mai mare nu cont dar sa fie nou, imi puteti da si mie niste site'uri? Cum este cutia de viteze D-N-R? FUNDA LA CE CARE MA AJUTAT.

3 răspunsuri:
| raducu1205 a răspuns:

Salut! As putea sa-ti spun niste marci de atv care sunt foarte bune si nu foarte scumpe... Sunt cu schimbator manual 4+1 la picior sau cu schimbator automat D-N-R. Cauta pe net Bemi Germany sau Bashan.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| AnonymuSest explică (pentru raducu1205):

Imi poti lasa un ID de Messenger sa vb acolo, sa ma mai ajuti cu motoarele si cu astea, te rog.