| Liviu321 a întrebat:

Sall, aveti idee cat costa o caroserie de dacia 1310 (dupa anul 2000) sau cat costa sa repar o masina dacia 1310, lovita in partea din dreapta? mentionez ca singurul lucru bun din ea de pe partea dreapta mai e aripa spate. (masina functioneaza perfect doar ca a fost lovita in dreapta)

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Aripa față și ambele uși pe dreapta, le poți cumpăra fie de la dezmembrări, fie de pe net de la diverse persoane cu aproximativ 200 de lei toate. Noi, costă 100 - 150 de lei doar aripa.
Vopsitul și montatul te costă cel mai mult.