| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Sall, cat costa sa fac schimbul de ulei la vw bora 1.4 benzina 2002, cat ulei intra, trebuie sa-l cumpar eu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Castrol Magnatec 5W-40.2.800-2.900 litri.Schimbul de ulei difera in functie de service.Nu stiu un pret anumit.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca il cumperi tu te costa mai ieftin.Iti trebuie 2, 800 l de ulei.Costul este in functie de service-ul la care faci schimbul.

| Prince_Pyckolo_1992 explică (pentru darrio2007):

Ce ulei este bun pentru motorul asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr un motor de 1.4 intra cam 3l de ulei, normal ca trebuie sa il cumperi tu? ci ai vrea sa il cumpere? poate daca te duci la reprezentanta iti dau ei un ulei cu vreo 100 ron mai scump.