| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Cat costa sa schimbi distributia la un vw bora 1.4 benzina din 2002?

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Nah la particular platesti mai mult dar daca nu iti da garantie pe lucrare nu ai facut nimic! La service bun, intr-o zi ii terminata lucrarea:si doar distributia schimbata te coasta 500lei+manopera dar daca ai vrea sa schimbi ulei tot filtre o sa fie in jur de 850lei maxim 900lei cu tot!+Garantie
La particular ii mai ieftina manopera asta este tot ca in rest Kit distributie tot trebuie sa il cumperi!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

400 lei la particular in cateva ore sau 900 la service in cateva zile

| ginoeugen23 a răspuns:

La reprezentanta e mai scump si piesele si manopera... daca mergi la particular manopera e in jur de 250 300 ron poate si mai ieftin la mine e 250 ron cu piesele tale de schimb