| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Sall. Am fost azi sa vad cat m-ar costa sa schimb distributia la un vw bora 1.4 benzina din 2002, am gasit cele doua urele cu cele 4 role si cu pompa de apa la 700 lei ( nu sunt chinazari la un magazin cu piese originale), voi ce parere aveti e mult, putin si cat credeti ca m-ar costa manopera sao schimb.

1 răspuns:
| florinlucian a răspuns:

Pai daca o faci la vw, iti ia vreo 500 lei si iti recomand sa iti cumperi piesele tot de la ei atentie. ( distributia unei masini este o piesa foarte importanta a masini) si nu ai vrea sa se rupa in timpul mersului. Eu am gasit la wv cadyy 550lei motor 1.6 benzina 2005