| DexTTeRoNN a întrebat:

Sall Tpu.Am o drujba S..il O pornesc merge dar cand o bag in lemn moare motorul.Dau funda.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lantu e deteriorat si trebuie ascutit aia e problema. Sau filtru de aer care nu prea da dureri de cap in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar mie mi s-a intamplat asta ieri.Chestia e ca am strans lantul prea tare si cand bag in lemn se opreste. Posibil si la tine sa aiba asta. Ori, filtrul de aer sa infundat si... fara aer nu intretine arderea, mai ales cand o ambalezi in lemn.

| Hexiled a răspuns:

In mod sigur are o problema undeva mai bine o duci cuiva care se pricepe funda?

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Bag-o in pae ca nu mai moare

| CrisanGeorge a răspuns:

Verifica filtrul de aer... happy

| mYsTeRyBoY a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un specialst
Asa i se intampla si tatalui meu.Este o defectiune in interior.laughing