| DeadlyJunkie a întrebat:

Sall,TPU am o intrebare masinile Mini Cooper sunt pentru femei?

15 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu. E chiar o mașină frumoasă pentru ambele sexe și destul de performantă pentru un bărbat.

| bike a răspuns:

Nici o masina nu este destinata special femeilor.Insa exista masini in care barbatii arata putin ciudat, haios....fiat 500, vw beetle, ford k, smart, mini cooper etc.

| olivert1310 a răspuns (pentru bike):

Bine spus!

| ombladon a răspuns (pentru bike):

Mini Cooper-ul si Smart-ul arata destul de decent pentru un barbat, nu ca ar fi celelalte pentru femei...

| bike a răspuns (pentru ombladon):

Da dar nu poti sa compari un barbat care conduce un Smart cu unul care conduce un Range Rover...O femeie arata foarte bine la volanul unui Smart pe cand dupa parerea mea un barbat arata putin cam gay intr-un smart. Mini-ul acata cat de at mai decent.

| ombladon a răspuns (pentru bike):

Fiecare cu parerea lui. Eu nu vorbeam despre un smart roz cu floricele pe el, oricum 2 locuri...mai bine un scuter decat un smart

| raluk27 a răspuns:

Nu.

| user5493 a răspuns:

In nici un caz, sunt pentru toti! e o masina frumoasa!

| AR1373 a răspuns:

Nu.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Nu neaparat. Masinile, in general, sunt dedicate ambelor sexe. Depinde de preferintele fiecaruia.

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Niciun caz!

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Niciun caz! Sunt pentru barbati si femei

| tioan a răspuns:

Sunt si pentru barbati si pentru femei, dar o sa vezi mai multe femei la volanul lor pentru ca e o masina mica.

| ziggs a răspuns:

Pentru animale man ai innebunit

| Bumbar a răspuns:

Cine te-a mintit?