| mary2ramix a întrebat:

am si eu o intrebare... pot intrerupe scoala de soferi? vreau sa dau de permis sapt viitoare si in 3 sapt plec la mare si m-ar interesa daca e vreo problema daca intrerup scoala...

Răspuns Câştigător
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu este absolut nici-o problema, platesti orele in asa fel incat sa acumulezi 30, dar nu conteaza perioada in care le faci, ok, deci nu are nimic, poti sa continuii si cand t intorci, succes... distractie placuta la mare...big grin

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai daca nu ai orele acelea obligatorii de condus cum poti sa dai tu examenul? Daca iei permisul te sfatuiesc sa nu pleci la volan singur/singura la mare! sfatul meu! Primii multi km trebuie facuti cu cineva care are experienta de condus langa tine. Parerea mea

| AgathaRo a răspuns:

Daca ai dosarul complet si urmeaza sa te duci la politie sa dai sala poti. Doar cand e sa te programeze pentru traseu il poti amana nu-i o problema.

| LIN2010 a răspuns:

Pai daca vrei sa dai examenul (sala) de ca sa mai intrerupi scoala, termina scoala, depune-ti dosarul si promoveaza proba teoretica(sala), apoi poti sa-ti reprogramezi proba de indemanare(traseul). Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Problema nu ai de ce numai ca pierderea poate fi minora daca te duce cerebelul