| Asasinnnn a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau permisul auto, la sfarsitul lunii viitoare ma voi inscrie la scoala de soferi, dar am o problema.
Am mai mers cu masina pe " camp " cum se zice, si nu pot rezolva o problema, mereu cand trebuie sa plec de pe loc imi moare motoru straight face, tata imi spune mereu sa apas acceleratia si sa iau piciorul de pe ambreiaj in acelasi timp. asta e singurul lucru pe care nu il pot face din prima corect. doar dupa vreo cateva incercari reusesc sa plec cu masina de pe loc.
Ce pot sa fac sa invat?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Instructorul auto iti va arata.Aceeasi problema o am si eu, tot "pe camp" am incercat si eu. Acum mi-e teama ca o sa ninga si mi-e teama sa merg cand e zapada.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa inveti la scoala de soferi, de aia exista instructor