| Mtzz a întrebat:

am si eu probleme cu, casetofonul de la masina.
Acum 2 saptamani am fost cu masina la reparat deoarece u avea demaraj si de cand a reparat-o la service nu mai merge casetofonul adica merge dar numai cand vrea.
Pana acum mergea doar pe contact acum merge si daca iau contactul.
Stiti cumva ce are?
cel mai rapid raspuns funda

Răspuns Câştigător
| alyaly19 a răspuns:

Pai fii atent il scoti afara si vezi daca e rupt vreun fir, daca nu trebuie sa fie din bord (si eu am patit dar la mine era de vina casetonu) daca nu ii dai de cap du`o la un service... FUNDA? big grin