| Jeepwwe a întrebat:

am un audi a4 si azi dimineata cand am pornit-o mi-a aratat semnu asta a exclamari in bord si mi l-a aratat si pe drum ce inseamna nu e de la frana de mana ca frana de mane e martoru cu p nu cu semnu! rog sa rasp cine a avut a4 b5 de asta dau funda
https://www.google.com/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| GhostRider02 a răspuns:

Uita-te in cartea masini....ca trebuie sa il ai acolo si daca carte e pe germana un dictionar pentru traducere.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tester urgent, daca nu este de la frana de mana/senzor/fir/cablaj/placute de frana/ulei, sunt alte "atentii/pericole", du-te sa ti-o puna pe tester, are ceva, deh. se mai intampla.