| Irynushca a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce parere aveti despre peugeot 206 si citroen c4.Care e mai buna?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Chiar daca nu ai dat toate datele tehnice, as alege Peugeot 206.

| mgtow a răspuns:

La gama citröen e mai bun citröen c3 DSI, si peugeot 206 merge destul de bine.

| Minks a răspuns:

Compari clase diferite, chiar preturi diferite. Revin-o cu date privind anul de fabricatie. 206 se face de ceva ani.

| andrey23 a răspuns:

Cum zice si KGS sunt clase diferite, nu prea ai ce sa compari la ele. c4 eventual fiind mai nou. recomand c4 1.6 hdi l-am condus si mi-a lasat o impresie buna

| Broadband a răspuns:

Fara doar si poate peugeot 206.

| Mirelutzz a răspuns:

Peugeot 807... i l am si sunt ff multumita de el...tongue

| MihaiCF a răspuns:

Intra pe http://www.pentrusoferi.ro pentru a primi raspunsul de la un specialist.

| whatafuck a răspuns:

Eu as alege c4 si iti propun si tie