| ghostady2011 a întrebat:

Ce diferenta este intre suspensie audi a4 si suspensie audi a4 s-line? Am vazut ca la s-line sunt mai joase.E normal?/sau sunt alergate?

Răspuns Câştigător
| constructii24 a răspuns:

Intr-adevar Audi A4 S-line au garda la sol mai joasa fiindca sunt modelul Sport, dar suspensia este mult mai rigida decat la model normal, deci si stabilitatea modelului S-line este mult mai mare. Totodata la aceste modele se permite folosirea unor cauciucuri mai late.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat