| alex495 a întrebat:

Am vazut intr o zi un audi A6 pe strada, avea niste jenti enorme, nu aveau cine stie ce stil, erau gen capac de canal argintiu cu sigla audi. Intrebarea e, cu suspensie din fabrica cat de mari poti pune jentile la un audi A6?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat de mari cat scrie in cartea masinii

| alex495 explică (pentru suntserios):

Am vazut audi ul ala pe strada, nu puteam sa ma duc, hey da mi si mie cartea tehnica la masina sa vad de cat poti pune rotile. Eram intrecere ca altfel ma uitam pe cauciucuri

| KronstadtResurrection a răspuns:

Cat de mari permite constructia masinii, dupa indicatiile producatorului. Daca echipezi masina cu unele mai mari, apar problemele mecanice si consumul exagerat de combustibil.

| alex495 explică (pentru KronstadtResurrection):

Ok. Si eu am intrebat cat de mari? In inch