| 09875123 a întrebat:

Acum 2 zile am facut programare online la numere negre dar am gresit judetul ???? Ce pot face? Nu merge nici sa o anulez. Doar dupa ce expiră.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sună la RAR și spune-le de greșeală... Să ai numărul programării când suni.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ce treaba are RAR cu numerele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Știam că programare online se face doar la RAR pentru înmatriculare auto, dar am citit că mai nou se face și pe la poliție.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata nu s au inmatriculat masini la RAR

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nu s-au înmatriculat la RAR, dar nici la poliție nu puteai să o înmatriculezi până nu-ți era verificat numărul de identificare la RAR.