| Junseng a întrebat:

Acum câteva zile mi s-a întâmplat un incident rutier. Am fost lovit în spate de către un alt conducător auto. Eu am un Seat Toledo 2 2002 iar el are un Seat Leon 2007. Eu am avut cuiul de tractare care mi-a redus din avarii, dar totuși stopurile mi s-au spart, bara a sărit din părți, cuiul s-a strâmbat cu tot cu priza de lângă el, iar portbagajul a sărit de pe poziție și cuiul de închidere al portbagajului este întrat în interior iar portbagajul nu se mai inchide. Cred ca a fost forțat și suportul antibalans al motorului și tobă cred ca s-a spart pe undeva. Acum as vrea sa știu la ce as putea sa ma mai uit pentru constatarea cu asiguratorul în spate mai ales pe partea mecanica și la frâne cred ca s-a întâmplat ceva.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"la ce as putea sa ma mai uit pentru constatarea cu asiguratorul"

la tot și la toate. Dacă nu știi, du-te la un service