| Profesoru a întrebat:

Salut, ajutati-ma si pe mie sa imi caut o masina!
vreau o masina pana in 3.000euro,diesel,cv pentru un tanar,sa fie din afara, Olanda,Germania,Austria.

imi puteti da niste sfaturi? sa fie si eftin de inmatriculat! funda

Răspuns Câştigător
| ciupi1992 a răspuns:

Poti sa iti iei si din tara o masina deja inmatriculata si buna ideala pentru un tanar de exemplu o honda civic hatchback la 1500 iti iei una in stare buna cu care poti sa te distrezi si in acelasi timp si treaba.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da,dar la BMW di imagine, taxa e de 4500 euro.

| rashaghul a răspuns:

Salut, cam complicat ce vrei tu; si din afara si matriculata. Uite asta e o super-masina http://www.webcar.ro/......83-12.html chiar daca e kombi. Iti da alta prestanta, plus ca in Germania e alta situatia cu service-uri, drumuri, istoricul masinii, etc. La noi, la banii astia gasesti doar „cazaturi". Afla cum e cu inmatricularea la bulgari si ia-ti ceva ca lumea, daca tot te bagi.