| cosmin_2318 a întrebat:

caut si eu un loc de munca si nu gasesc. vreau sa plec in strainatate,. undeva in cipru anglia austria germania olanda...
sa lucrez in constructii. sau intru magazin bar ceva orice as pleca de aici din tara asta. si nu gasesc nici o oferta... stiti un site sau ceva care m-ar putea ajuta? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| iuliancico a răspuns:

Http://www.bestjobs.ro/forum Cauti despre firme si angajatori si afli firmele ce se ocupa la ora actuala cu angajari in strainatate in diferite domenii. E doar o idee. Un search pe google cu ''locuri de munca in strainatate'' ar fi mult mai indicat.

| ELITE00BAT a răspuns:

Salut pai oferte cauta pe net munca in stainatate eu ti-as recomanda germania e dupa parerea mea cea mai serioasa si in agricultura se castiga si pana la 2000 euro succces