| EuSuntCeSiCineVreau a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma apuc de invatat pentru permisul de masina..gen vreau sa ma apuc de acum usor usor ca sa-mi fie mult mai usor mai incolo...ce as putea face? Ceva carti sau ce sa citesc sau sa le invat de acum, chiar nu stiu ce! Am nevoie de un sfat ceva, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Directioner99 a răspuns:

Nu are rost sa te apuci de pe acum, sunt niste lucruri simple le inveti pe parcursul legislatiei de 2 saptamani.Fiecare instructor "preda" de pe diferite manuale, deci sunt destule carti pe piata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 2 ani uiti si se schimba si legile. Pierzi timpul aiurea acum cu asa ceva

| florin926481f a răspuns:

Nu are rost sa inveti de acum, cand o sa dai de permis o sa ai destul timp sa faci chestionare care se invata foarte repede, nu e asa greu cum pare