| Bobi1233 a întrebat:

Salut, Vreau sa ma apuc de scoala de soferi si nu stiu ce sa citesc, ce carti sa imi cumpar si dupa internet ce sa invat?
Multumesc Funda.

Răspuns Câştigător
| konopi999 a răspuns:

Dupa ce inveti din carti intra online si fa chestionare pe : http://e-drpciv.ro/
Iti faci cont si faci chestionare selectezi ce categorie si repeti. (merge doar pe Internet Explorer)
FUNDA? :)

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Prima data te apuci de ea, apoi vezi tu.

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Dupa ce te apuci iti dau ei o carte stai linistit! Dupa intri pe site-ul politiei si faci chestionare! Succes!