| SalutFrate112 a întrebat:

Salut, am 17 ani si vreau la 18 ani sa dau de motocicleta dar as vrea sa conduc un motor de maxim 125cc. Intrebarea este urmatoarea credeti ca o sa imi vina ok motocicleta la 1, 81cm? Si va rog ceva, nu imi spuneti *pai de ce nu iei unul mai puternic de 125cc* nu vreau simplu, va rog sa imi raspundeti la intrebarea mea si cam atat, va multumesc

Răspuns Câştigător
| AloneMan2427 a răspuns:

Ce legatura are inaltimea cu motorul? Frate-miu are 1, 86 si ii vine perfect, eu am 1, 80 si imi vine perfect, nu conteaza inaltimea

| SalutFrate112 explică (pentru AloneMan2427):

Pai credeam ca motorul de 125cc este mic pentru mine si de aia=) mersi oricum

| AloneMan2427 a răspuns (pentru SalutFrate112):

Nici+o problema si multumesc de Funda!

3 răspunsuri:
| Timilitaa23 a răspuns:

Da o să-ți vina ok 1, 81cm si poți conduce orice motor vrei tu si care crezi ca te descurci cu el poți conduce si un scuter pentru un început