| savin a întrebat:

Salut, am 6000 euro ce masina sugerati sa imi iau la mana a doua sau noua?

Răspuns Câştigător
| EmyMartin94 a răspuns:

Eu ti-as sugera un WV Golf4 ieftin,(depinde de dotari)consum mic si destul de comod.Si eu am sunt multumit de elbig grin:X

12 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Wv golf4 sau Corsa din sa zic 2008! Wv cum stiai are calitate superioara celorlalte, mai confortabil.In cazul consumului eu stiam ca,,, consuma mai mult cu un litru decat celelalte! Mie Opelul mi-a placut cel mai mult pentru ca e mic consuma putin si ieftin la pretul masini sau al pieselor.Mai bine iti iei Vw eu stiam ca pretul la mana a 2 a era pe la 4000Euro!

| push2gl a răspuns:

Un logan diedel cel mai bun daca vrei si ca an sa fie tanara. Daca nu ia-ti un focus ceva

| Broadband a răspuns:

Nou la 6000 euro nu prea gasesti,
sh dar sa mai pastrezi din bani,
ca la taxele astea...
plus benzina, motorina.
ai de capu nostru

| The21Luk a răspuns:

La mana a 2awinking un audi a4 2002, un passat sau un golf 4. Pret mic, comfort, consum micwinking

| denis_2496 a răspuns:

NOUA nu prea cred... dar se poate o skoda fabia ( la alegerea ta)
, dupa parerea mea

| AstaMicu a răspuns:

Noua?
Asta inseamna logan presupun laughing
Sau mai stiu eu ce...(foarte prost)
Iti sugerez o masina la mana a 2 a, pentru ca hai sa fim realisti cu 6000 de euro poti chiar sa iti permiti un bmw din 2000...
In fine deviez de la subiect, deci mana a II a!

| Liviu_2320 a răspuns:

Dupa parerea mea ia-ti una la mana a 2, oricum tu decizi. Corect una noua luata din firma poate sa fi sa zicem un logan (sa zicem) si la mana a 2 un BMW tot la aceiasi bani

| Sofer a răspuns:

Vw Golf 4 1.9 TDI sau Opel Astra H GTC 1.9 CDTI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golf 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati bugatti mai pui 9999654 si iti iei

| sebysebyca a răspuns:

Ai 6000 de euro! si cand te-ai trezit din somn si ai vazut ca nu a fost decat un vis, de ce nu ai stat in banca ta si ai mai postat intrebarea? voiai sa vezi ce raspund fraierii, nu-i asa? hai fii sincer, te rog eu!

| alacuochiialbialbastri a răspuns:

Salut! Iti sugerez sa nu iti cumperi BMW sau mai stiu eu ce masina de fite.Ideal ar fi un Ford Focus un VW golf 4 etc.Foloseste site-ul www.mobile.ro sau www.mobile.de daca vrei sa o aduci din Germania unde este piata auto foarte buna.
Acum sa iti raspund de ce sa nu iti cumperi BMW cum am vazut mai jos... Daca ai lovit masina sau a lovit-o cineva o piesa de BMW este mult mai scumpa...