| Florin6996 a întrebat:

Vreau o parere despre BMW m3 e46, sau sa imi sugerati si voi o masina pana in 6000 euro care sa arate bine.Eu stau in Anglia, am 20 ani si lucrez aici de aproape 1 an.Si in acest timp am reusit sa strang 6000 euro(lucrand la firma unui prieten foarte bun) si a venit timpul sa imi iau o masina.Nu vreau sa aud "consuma mult", in fiecare luna imi ramane undeva la 800-900 euro in mana dupa ce platesc chiria si facturile.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar locuiesti in UK intra pe Gumtree si ai sa gasesti acolo ce vrei. Poti cauta "used BMW uk " si iti va aparea si Gumtree. Acolo alegi suma care o vrei sa o cheltuiesti, cate mile vrei sa aiba masina.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Mai exista Autotrader.co.uk gasesti sigur ceva acolo. Baga codul postal si poti gasi in apropriere

| Alex007xD a răspuns:

E o masina buna, dar costa intretinerea.

| CV25CRI a răspuns:

Daca gasesti m3 e46 cu 6000 euro poti sa o cumperi ca este o masina destul de buna.Gasesti in Anglia golfuri 5 la preturi mici.

| Florin6996 explică (pentru CV25CRI):

Un prieten mii la vandut cu 6000, 2004.