| Tatar_Denis_1990 a întrebat:

Am asa o intrebare: cum se numeste chestiile alea la portbagaj din cauciuc, ele sunt puse cu scopul de a amortiza portbagajul. Vreu sa imi procur (la nissan micra k11) onlie depe ebay insa deloc nu stiu cum se numesc, tot caut de citeva zile si nu gasesc! Dau un link la imagine ca sa ma intelegeti despre ce vb: http://joxi.ru/Y2LykpXSlGQpA6 Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a răspuns:

Se numesc tampoane pentru porbagaj si se gasesc la dacii vechi la dezmebrari