| iDarkness a întrebat:

Salut, am cumparat un casetofon pentru masina mea opel astra g [Sony xplod cdx gt28 este firma] pe el scrie Mp3 wma, conectez cablul AUX si prin setari nu apare decat FM si "Seek +/-" nici vorba de Mp3 sau vreo setare de genul. Cum pot sa fac sa redau muzica de la telefon, am cablul dar nu apare nicio setare de genul, ceva idei?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru a folosi cablul AUX, dupa ce il conectezi, si dai drumul melodiei pe telefon, apesi pe SOURCE pana iti apare pe ecran AUX.

| iDarkness explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Dupa ce am vazut ce ai scris am incercat si imi da cand apas pe source numai "tunner si fm"... oare sa nu suporte mp3?

| Denila123 a răspuns:

Sall încearcă sa apeși pe butoni albastru

| iDarkness explică (pentru Denila123):

Ti am raspuns la mesaj, vezi acolo